Wyszukiwarka
EN

UMO

LOGOWANIE

UMO > Archiwum

Nadciąga czarny szerszeń!

2013-09-25 15:15

PD-100 Black Hornet

 

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że podczas Londyńskich targów DSEi sfinalizowana została umowa o przedstawicielstwie zawarta pomiędzy UMO a Norweską firmą PROX DYNAMICS – producentem BSL klasy NANO PD-100 „BLACK HORNET”.

UMO Sp. z o.o. będzie odpowiedzialne za promocję oraz sprzedaż systemu PD-100 do formacji rządowych na terenie RP.  Black Hornet to najmniejszy i najlżejszy osobisty system BSL dostępny obecnie na rynku a jego Naziemna Stacja Kontroli mieści się w zasobniku montowanym na kamizelce taktycznej. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że jest niemal niezauważalny i niesłyszalny. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji bądź infrastruktury i może być używane natychmiast gdy zajdzie taka potrzeba. Zgodnie z prawem lotniczym na użycie środka latającego o gabarytach Black Hornet nie jest wymagana zgoda kontroli ruchu lotniczego.

System posiada większość możliwości jakie niezbędne są do wykonywania misji rozpoznawczych przez BSL czyli: przesył transmisji VIDEO,  możliwość robienia zdjęć, nagrywanie obrazu video z przeprowadzonej misji, kontrola parametrów lotu, samodzielne poszukiwanie utraconego sygnału ze stacją sterującą, przeprowadzenie misji po zaprogramowanej trasie. Dzielność systemu to około 25 minut, natomiast odporność na podmuchy wiatru do 15 węzłów.

Wyrażamy nadzieję, że nasza stale poszerzająca się oferta produktowa sprosta wymaganiom naszych klientów.

Wróć