Wyszukiwarka
EN

UMO

LOGOWANIE

UMO > Archiwum

Zaproszenie na DSEi

2013-09-05 15:10

Zaproszenie na stoiska UMO/Oshkosh Defense/FORCIT

 

Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy, że nasza firma weźmie udział w zbliżających się targach DSEi w Londynie w dniach 10 - 13 września 2013. Wspólnie z naszymi partnerami Oshkosh Defense oraz Forcit Defense będziemy prezentować najnowsze systemy dedykowane dla Sił Zbrojnych. Będą to między innymi: rozwiązania z dziedziny lekkich, średnich oraz ciężkich pojazdów taktycznych jak również szeroki wachlarz niewrażliwych materiałów wybuchowych – w tym mina kierunkowa MPIMS, mina morska BLOKER oraz systemy niszczenia min morskich BOXER.

W przypadku zainteresowania wspomnianymi produktami bądź ogólnego zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia nas na stoiskach N4-160 (Oshkosh Defense) oraz N4-260 (Forcit). Na miejscu dostępni będą również przedstawiciele kadry technicznej producentów służący pomocą w przypadku potrzeby uzyskania szczegółowych informacji na temat ich produktów.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem celem umówienia konkretnego dnia oraz godziny spotkania co umożliwi nam zagwarantowanie dostępności naszego personelu.

Zespół firmy UMO

logo UMO

Wróć